|  Login   |  Sign Up  |   Support  |

Dom wynajem Jabłonna Chotomów Chotomów
UNVERIFIED LISTING
Beware of Scams and Fraud
Use caution when dealing with management if asked to transfer money outside of the country or if the landlord can't meet you in person  [ Learn More ]
Since this is not a verified listing, and most fraud occurs over email, we have eliminated the ability to contact this listing via email. If you would like to contact this user, please use the phone number. If the number is not valid, the listing is probably fraud.
Inquire Now
Name

Email

Phone #

Message

Move InJabłonna,  Mazowieckie 
Polska    (map)
Rent:  zł7,500.00  PLN / Month
Size: 346 
Property Type: Single Family House
Bedrooms: 4   |  Bathrooms: 1

          
More Share Options >>
 Save to Favorites
 Print Flyer
User Details   User Since: 3/2/2010  |   Ads Posted: 2934
7 images   (view all)

Property Description
|
Dom typu rezydencjonalnego o pow. użytkowej 346 m2, na malowniczej, częściowo zadrzewionej działce o pow. 1410 m2, działce z lekkim spadkiem, ogrodzonej wokół płotem klinkierowo- drewnianym.
Dom utrzymany jest w stylu dla budownictwa dworkowego okresu dwudziestolecia międzywojennego, z elementami XVIII i XIX w. Architektura domu jest mocno osadzona w tradycji architektury polskiej. Dom jest piętrowy, podpiwniczony. A w nim na piętrze: 3 sypialnie, gabinet (z wyjściem na taras), 2 garderoby, pokój kąpielowy. Na parterze: kuchnia, reprezentacyjny salon i jadalnia, łazienka, garderoba, gabinet. W dolnym parterze (w części wystającej domu poniżej skarpy): dolny salon (65m2), WC, pomieszczenie fitness, a w części podpiwniczenia 3 pomieszczenia gospodarcze. Przeznaczenie powyższych pomieszczeń może ulec zmianie wedle gustu i oczekiwań nowego właściciela. Na przykład dolny salon może być przeznaczony na pracownie (-ę) lub gabinety. Pomieszczenia wybudowano z wielkim kunsztem. Na obecnym etapie dom jest w tzw. stanie do wykończenia wg własnego uznania wymagają: podłogi, biały montaż, sufity na piętrze oraz wykończenie elewacji zewnętrznej parteru, schodów i tarasów). Wykonane są pełne instalacje elektryczne, CO, gazu ziemnego i wody (własne ujęcie wody ze studni głębinowej) i są to urządzenia w pełni funkcjonujące. Są też instalacje monitoringu i alarmowe wymagające doczepienia czujek i kamer TV wg własnego uznania. W dolnym salonie znajduje się funkcjonujący kominek z płaszczem wodnym, który w czasie tej i poprzedniej zimy był całkowicie wystarczającym zródłem ciepła dla całego domu. Dom wybudowany jest wyłącznie z materiałów ceramicznych, pokryty dachem karpiówką (ceramiczną). Mury wykonane są w technologii klasycznej (pustak ceramiczny, 2x5 cm styropian i pustak ceramiczny) co wg normatywów unijnych da najwyższy certyfikat izolacji cieplnej budynku. Ściany wewnętrzne pokryte są klasycznymi (w tym przypadku sztukaterskimi) tynkami cementowo-wapiennymi. Dom posiada klasyczne okna drewniane. W sąsiedztwie jest zagajnik sosnowy i wyłącznie domy jednorodzinne, gdzie jest cicho i bardzo spokojnie. W projekcie przewidziany jest stylowy garaż na dwa samochody i pomieszczenie ogrodnika. Dom projektowany przez znanego architekta. Dysponujemy wszelką dokumentacją fotograficzną czynności budowlanych i instalacyjnych, wykonaną od samego początku powstawania domu oraz wszelkimi fakturami potwierdzającymi wybór najlepszych materiałów budowlanych, jakich użyto do wykonania tego domu.
Obecnie uliczka dojazdowa jest wykończona i zainstalowane są latarnie, co nadaje wiele uroku tej uliczce.
OPERAT SZACUNKOWY OPIEWA NA KWOTE 1.850.000 Zł , OFERTA OBECNIE JEST WYSTAWIONA ZA 1.570.000 Zł. nIERUCHOMOść JEST GODNA POLECENIA.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 2981

|
Emmerson S.A.
Year Built: 2006
Area Information
Located Near:  urbanised areaEmmerson
Przemysław Marciszewski
   516 000 603, (22) 29
   516 000 603, (22) 29

Related Listings
View All Listings From:  Emmerson
zł6,000.00  PLN / Month
No Image
3 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Żabia Wola
zł7,000.00  PLN / Month
5 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Michałowice

Surrounding Areas
Żabia Wola
Zakrzew
Stara Błotnica
Dąbrówka
Wyśmierzyce
Rusinow
Michałowice
Bialobrzegi
Białobrzegi

Copyright © 2020, FreeRentalSite. All Rights Reserved  |   Site Map  |   Our Blog