|  Login   |  Sign Up  |   Support  |

Mieszkanie wynajem Warszawa Praga Południe Gocław Nowaka-Jeziorańskiego
UNVERIFIED LISTING
Beware of Scams and Fraud
Use caution when dealing with management if asked to transfer money outside of the country or if the landlord can't meet you in person  [ Learn More ]
Since this is not a verified listing, and most fraud occurs over email, we have eliminated the ability to contact this listing via email. If you would like to contact this user, please use the phone number. If the number is not valid, the listing is probably fraud.
Inquire Now
Name

Email

Phone #

Message

Move InNowaka-Jeziorańskiego
Warszawa,  Mazowieckie 
Polska    (map)
Rent:  zł6,500.00  PLN / Month
Size: 118 
Property Type: Apartment
Bedrooms: 3   |  Bathrooms: 1

          
More Share Options >>
 Save to Favorites
 Print Flyer
User Details   User Since: 3/2/2010  |   Ads Posted: 10786
9 images   (view all)

Property Description
|
PROPOZYCJA DLA WYMAGAJĄCYCH I NOWOCZESNYCH!!!
ATRAKCYJNY APARTAMENT NA OSTATNIM PIĘTRZE.
Mieszkanie wielostronne, z wysokimi oknami z poziomu podłogi, dzięki którym widać oszałamiającą panoramę miasta /z jednej strony tereny zielone z drugiej centrum stolicy.
Do mieszkania przynależy bardzo dogodnie położone miejsce parkingowe, na parkingu podziemnym oraz komórka lokatorska. Żadne z okien nie wychodzi na ulicę, a więc odgłosy ruchu ulicznego są niesłyszalne. Całe mieszkanie wykończono w ciepłych, jasnych kolorach.
Mieszkanie podzielone jest na dwie strefy: strefę dzienną i strefę nocną.
STREFA DZIENNA: ok. 60m kw, tworzą olbrzymi salon, całkowicie niemal oszklony. Połączony jest z otwartą kuchnią i przestronnym korytarzem. W tej strefie znajduje się WC. Słońce pojawia się tu już ok. 11,00 i jest już do samego zachodu /możecie Państwo podziwiać przepiękne kolory zachodzącego słońca. Nocą widać wspaniale oświetlony most Siekierkowski czy Stadion Narodowy. Dzięki tak wysokiemu nasłonecznieniu mieszkanie jest bardzo ciepłe. Latem można korzystać z zainstalowanej klimatyzacji. STREFA NOCNA: ok. 56m kw. znajdują się trzy sypialnie, dwie łazienki i pralnia. Mieszkanie wykończone jest w wysokim standardzie. Poza dwoma pokojami dziecięcymi całe mieszkanie tj. korytarze, kuchnia, salon, łazienki, pokój pomalowane są w jednym kolorze. Wszędzie położona jest lita deska dąb pelea, rustic, ręcznie wykończona. Całość zwieńczą białe, wysokie listwy przypodłogowe. ŁAZIENKI: wszystkie trzy łazienki z tą samą włoską terakotą. Na ścianach wszędzie również glazura włoska. We wszystkich 2 łazienkach podwieszane sanitariaty, umywalki: firmy Villeroy&Boch, w WC armatura włoska firmy Catalano. Dodatkową ozdoba sa klimatyczne lustra. W jednej z łazienek prysznic: o wymiarach: 120 cmx 90cm z deszczownicą. OKNA: drewniane, wentylowane. Okna ze względu na części nieruchome 2x do roku myte są alpinistycznie. Wewnątrz parapety marmurowe ,metalowe zewnętrzne. DRZWI WEJŚCIOWE antywłamaniowe producent firmy Dierre. KLATKI SCHODOWE- bardzo wysoki standard wykończenia klatek i parkingów, sprzątane kilkukrotnie w ciągu tygodnia, regularnie myte są również parkingi. POŁOŻENIE: mieszkanie położone jest w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym: blisko do przystanków autobusowych czy samej pętli Gocław. Szybko można dostać się do Centrum samochodem czy też autobusem, gdyż jest bus pas. Centrum handlowe Promenada znajduje się po drugiej stronie ulicy, a tu znajdą Państwo sklepy: Alma, apteka, kino, Empik, punkty usługowe itd. Blisko jest poczta, bazarek czy supermarket Tesco.
OCHRONA: osiedle jest ogrodzone, wejście jest na karty, jest chronione i monitorowane 24h na dobę.
DZIECI: z okien mieszkania widać przedszkole, szkołę podstawową i gimnazjum. Dzieci po wyjściu z ogrodzonego osiedla szybko znajdują się w szkole /mogą same wrócić do domu/. W pobliżu są świetnie wyposażone place zabaw dla najmłodszych. Poza tym w obrębie bloku jest patio z piaskownicą i małym placem zabaw. Obok bloku biegnie trasa rowerowa.
Numer licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 6534

|
Emmerson S.A.
Security:  Building's custody: protection
Year Built: 2009
Floors: 14
Area Information
Located Near:  building development mixt upEmmerson
Renata Burkacka
   516 000 603, 22 29 5
   516 000 603, 22 29 5

Related Listings
View All Listings From:  Emmerson
zł7,000.00  PLN / Month
No Image
2 Bedroom 1 Bathroom Apartment for Rent in Warszawa
zł5,500.00  PLN / Month
No Image
2 Bedroom 1 Bathroom Apartment for Rent in Warszawa
zł6,000.00  PLN / Month
No Image
4 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Warszawa
zł5,500.00  PLN / Month
No Image
4 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Warszawa
zł6,900.00  PLN / Month
No Image
4 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Warszawa
zł6,000.00  PLN / Month
4 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Warszawa
zł6,000.00  PLN / Month
4 Bedroom 1 Bathroom Single Family House for Rent in Warszawa
zł5,500.00  PLN / Month
3 Bedroom 1 Bathroom Apartment for Rent in Warszawa
zł7,000.00  PLN / Month
No Image
4 Bedroom 1 Bathroom Apartment for Rent in Warszawa

Surrounding Areas
Warsaw
Ząbki
Zielonka
Marki
Sulejówek
Kobyłka
Józefosław
Wiązowna
Mysiadło

Copyright © 2021, FreeRentalSite. All Rights Reserved  |   Site Map  |   Our Blog