|  Login   |  Sign Up  |   Support  |

Dom wynajem Warszawa Białołęka
UNVERIFIED LISTING
Beware of Scams and Fraud
Use caution when dealing with management if asked to transfer money outside of the country or if the landlord can't meet you in person  [ Learn More ]
Since this is not a verified listing, and most fraud occurs over email, we have eliminated the ability to contact this listing via email. If you would like to contact this user, please use the phone number. If the number is not valid, the listing is probably fraud.
Inquire Now
Name

Email

Phone #

Message

Move InWarszawa,  Mazowieckie 
Polska    (map)
Rent:  zł28,000.00  PLN / Month
Size: 914 
Lot Size: 1682,00
Property Type: Single Family House
Bedrooms: 10+   |  Bathrooms: 1

          
More Share Options >>
 Save to Favorites
 Print Flyer
User Details   User Since: 3/2/2010  |   Ads Posted: 10786
No Image

Property Description
|
Nieruchomość o powierzchni 914 m2, wybudowana na działce o powierzchni 1682 m2 i zlokalizowan na terenie gminy Białołęka (w jej części o nazwie Henryków) w odległości około 10 km od centrum Warszawy. Budynek jest całkowicie podpiwniczony i posiada dwie kondygnacje nadziemne oraz wysokie poddasze. Obecnie w stanie deweloperskim. Z tyłu budynku, na parterze i na piętrze znajdują się dwa tarasy wychodzące na ogród, każdy o powierzchni ok. 21 m2. Wysokość stropów to 330 cm. Budynek posiada wysoką izolacyjność cieplną, został zrealizowany w technologii mieszanej: żelbetowej monolitycznej i murowanej z drewnianą więźbą dachową. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne mają grubość ok. 60 cm i zostały wykonane warstwowo, w przypadku piwnic: żelbetowe gr. 30cm, ocieplone styropianem ekstrudowanym gr. 15 cm ze ścianką dociskową z bloczków betonowych 12 cm , a w przypadku parteru i piętra: pustak ceramiczny MAX poryzowany gr. 29cm, wełna mineralna gr. 15 cm, pustka powietrzna gr. 2 cm i cegła pełna gr. 12 cm. Zaopatrzenie w wodę odbywa się z wodociągu miejskiego, a odprowadzenie ścieków do kanalizacji miejskiej. Zasilanie energetyczne pochodzi z linii kablowej nisko-napięciowej. Budynek zaopatrzony jest również w gaz ze znajdującego się w ulicy gazociągu średniego ciśnienia. Budynek posiada instalację odgromową z uziomem fundamentowym. Władze gminy wyraziły zgodę na wykorzystanie budynku w innym celu niż budownictwo jednorodzinne i można w nim urządzić np. dom seniora lub szkołę czy przedszkole Dogodne miejsce by urządzić szkołę, przedszkole albo dom seniora.
Możliwość rozliczenia w czynszu kosztów wykończenia wnętrza. nieodebrany
--------------------------

Emmerson Realty S.A.

|
Twój Partner w Nieruchomościach
Year Built: 2010
Area Information
Located Near:  urbanised areaEmmerson
Jerzy Filipowicz
   516 000 657
   22 530 11 87

Surrounding Areas
Warsaw
Ząbki
Raszyn
Janów
Kwirynów
Marki
Zielonka
Zgorzała
Mysiadło

Copyright © 2021, FreeRentalSite. All Rights Reserved  |   Site Map  |   Our Blog